Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Reference

24. 10. 2018 - Jiří Ungerman

Dobrý den, rád bych projevil uznání a poděkoval za skvěle prožitý víkend 12. - 14. 10. 2018. Udělali jsme si u Vás na Hájence setkání několika přátel a musím říct, že vše se dokonale vydařilo. Skvělé počasí, příjemné prostředí, perfektní a ochotná obsluha a výborná kuchyně.
Děkujeme za krásný víkend, rádi se k Vám budeme vracet a Hájenku vřele doporučovat.
S přátelským pozdravem
Jiří Ungerman

17. 7. 2018 - manželé Ručtí

Děkujeme všemu personálu za krásnou rekreaci strávenou ve Vašem horském hotelu Hájenka ve Filipově Huti na Šumavě. S ubytováním, jídlem, čistotou a nádhernou přírodou na Šumavě jsme byli moc spokojeni. Jelikož jsme Vás již poznali v minulosti na hotelu Churáňov, byli jsme s Vámi moc rádi. Děkujeme Vám a všem novým hostům tento hotel doporučujeme.
S pozdravem manželé Ručtí s dcerou Isabellkou a psem Ellí.

4. 4. 2018 - manželé Matějkovi, Děčín

Dobrý den.
Dovoluji si Vám zaslat upřímné poděkování za velmi příjemný velikonoční pobyt v Hotelu Hájenka v termínu od 29. 3. do 2. 4. 2018. 
Při hodnocení pobytu spolu jdou ruku v ruce přitažlivost lokality a úroveň ubytovacích a stravovacích služeb hotelu.
Lokalita je beze všech pochyb výjimečná. Filipova Huť je atraktivní a přitom ne zas až tak frekventované místo Šumavy s blízkou dostupností dvou center Modravy a Kvildy. Ideální výchozí místo pro turistiku, v zimě na běžkách, v létě pěšky nebo na kole.
Úroveň ubytování a stravování je zase dána stavem objektu a službami, které poskytuje.
Je vidět, že hotel zřejmě nedávno prošel rekonstrukcí. Ta byla dělána citlivě se smyslem zachovat původní ráz ale přitom v moderním stylu. Vybavení je nové neopotřebované. Prostředí pro nás bylo velmi příjemné, vše uděláno s rozmyslem, asi je to otřepané - ale tak nějak pro lidi, co by mohli potřebovat.
Výše uvedené by ale bylo k ničemu, pokud by to nebylo podpořené mimořádnou péčí a vstřícností personálu hotelu při poskytování služeb. A to od recepce, kuchyně, číšníky na place až po p. pokojskou, která udržuje všechny prostory v naprosté čistotě.
Samostatnou pozornost si určitě zaslouží kuchyně. Jídlo bylo po celou dobu opravdu prvotřídní, bohaté na výběr a chuťově dokonalé.
Zvláštní poděkování si alespoň pro nás zaslouží paní Trnková, na kterou jsme se po celou dobu pobytu mohli kdykoliv s čímkoliv obrátit. Vždy nám bylo vyhověno.
Ještě jednou děkujeme a rádi se k Vám budeme vracet.
Matějkovi z Děčína

Speciální nabídky