Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje
Promo kód

Reference

30. 6. 2023 - manželé Kubíkovi, Tábor

Od 23.6 do 26.6.2023 jsme strávili prodloužený víkend v EA Horském hotelu Hájenka ve Filipově Huti. Na pobyt máme velmi pěkné vzpomínky a to nejen díky krásné přírodě, pěknému ubytování, ale především je to zásluha personálu - od recepce, přes servírku, výbornou kuchyň, úklid. Jmenovitě bychom chtěli poděkovat a vyzdvihnout profesionalitu, ochotu, příjemné a milé vystupování paní Růžičkové a paní Kahounové.
Ještě jednou děkujeme,
Alena a Jiří Kubíkovi, Tábor

16. 7. 2022 - Pavel Rucký s rodinou, Nový Jičín

Chtěl bych Vám poděkovat za rekreační pobyt ve Vašem EA Horském htelu Hájenka na Filipově Huti v termínu od 3. - 9. 7. 2022. Pobyt v krásné šumavské přírodě proběhl bez problému a bez závad se vstřícným personálem a dobrým jídlem.
Děkujeme Vám moc za všechno!
Pavel Rucký s rodinou z Nového Jičína

1. 7. 2022 - Milan a Dana Klusoňovi

Opět Vám všem chceme poděkovat za krásnou dovolenou na Šumavě ve Vašem hotelu. Je to u Vás opravdu super ve všech oblastech. Velké poděkování paní Haně, asi není dotaz na který by neuměla odpovědět a poradit, také její přístup k hostům je ukázkový a to není až tak pravidlem všude. Ještě jednou díky moc a určitě se k Vám na Hájenku (už po šesté) opět vrátíme.
Přejeme hodně úspěchů a ať se Vám daří,
Milan a Dana Klusoňovi

10. 6. 2022 - Jarmila Kukumberg s rodinou, Slovensko

Radi by sme prejavili našu maximálnu spokojnosť s našim ubytovaním v EA Horský hotel Hájenka. Domnievam sa, že sme klienti, ktorí si zakladajú na kvalite a tú sme naozaj našli. Čistota, komfort a hlavne výýýýbornáááá kuchyňa a služby nám spravili pobyt na Šumave nezabudnuteľným.
Veľmi pekne ĎAKUJEME!!!!
Jarmila Kukumberg

25. 9. 2021 - Jaroslav Šefl a Ivana Fischerová

Byli jsme ve Vašem hotelu ubytování v termínu 14. - 19. 9. Rádi bychom Vám alespoň touto cestou poděkovali za krásnou dovolenou. Byli jsme maximálně spokojeni jak s úrovní ubytování, tak s přístupem a ochotou personálu a v neposlední řadě s vynikající kuchyní. Věřte, že se k Vám rádi budeme vracet.
S přátelským pozdravem, hosté z pokoje č.15 Šefl Jaroslav a Fischerová Ivana

29. 7. 2020 - Pavel, Petra, Isabelle a Anna Ručtí, Nový Jičín

Jak se říká, do třetice všeho dobrého. Opětovně jsme se cítili ve Vašem hotelu moc a moc dobře. Děkujeme pracovníkům hotelu, od číšníků, recepce, kuchaře, paní provozní, uklízeček, za příjemné prostředí a Vaši práci, kterou pro Váš hotel odvádíte pro rekreanty a svým chováním děláte opravdu skvělé jméno značce EA Hotels. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na překrásnou přírodu Šumavy, kdy s výlety nám rovněž pomohla p. servírka Hanka. Dovolenou jsme u Vás strávili ve dnech od 20. 7. do 26. 7. 2020. Určitě zase přijedeme.
S pozdravem Pavel, Petra, Isabelle a Anna se psem Ellí z Nového Jičína 🙂🙂🙂

1. 6. 2020 - Miloslav Ileček s rodinou

V neděli jsme končili náš pobyt na Hájence. Musím Vám napsat, že jsme byli velmi spokojeni. Všude čisto, velmi dobrá atmosféra, dobrá kuchyně a zejména příjemná obsluha. Hlavně ta starší paní servírka se o nás (a jistě nejen o nás) v restauraci  starala velmi příkladně a vstřícně. Už jsme toho prošli hodně a v celém světě, ale jí musíme speciálně pochválit. Na druhé straně musím říci, že nám žádnou roušku neodpustila... Ale to bylo také naprosto v pořádku.
Děkujeme a těšíme se nashledanou.
Za celou rodinu Ing. Miloslav Ileček

14. 1. 2020 - Dana a Milan Klusoňovi

Chceme Vám poděkovat za krásné prožití prodlouženého víkendu ve Vašem hotelu. Vstřícný personál, krásné prostředí a výtečná kuchyně. I když počasí nebylo takové, jaké bychom chtěli, velice jsme si pobyt u Vás na Šumavě užili a už teď se těšíme na další setkání někdy v budoucnu.
Děkujeme a přejeme Vám do nového roku jen to dobré a zdraví.
Dana a Milan Klusoňovi

29. 8. 2019 - J. Myslínová

Chci vám - všemu personálu hotelu Hájenka - poděkovat i touto cestou za krásný pobyt. Výjimečná poloha místa, nádherné výhledy, klid, ale také vkusné a harmonické interiéry hotelu, čistota, výtečná kuchyně a vstřícnost a ochota všech, kteří se o návštěvníky starají, byly příčinou mé velké spokojenosti.
Přeji vám vše dobré.
S pozdravem J. Myslínová

22. 7. 2019 - Pavel, Petra a Isabelle Ručtí, Nový Jičín

Chtěli bychom Vám všem v EA Horském hotelu Hájenka opětovně moc a moc poděkovat za krásný pobyt v kouzelné krajině Šumavy. Tento jsme prožily u Vás od 8. do 14. 7. 2019. Jste profesionálové se vším všudy, vážíme si Vás a Váš hotel plně doporučujeme všem slušným lidem.
Děkujeme za krásné chvíle, výbornou stravu, čisté pokoje, milý a vstřícný personál.
Pavel, Petra, Isabelle Ručtí z Nového Jičína a pes Ellí

3. 6. 2019 - Mirka a Petr Marešovi

Chtěla bych vyjádřit upřímnou pochvalu personálu EA Horského hotelu Hájenka a pochvalu ubytování. Apartmány máte moc hezké, čisté a útulné. Kuchaři, kteří nám připravovali večeře a snídaně jsou machři, moc nám chutnalo, výběr byl skvělý a jídlo výtečné. Dále bych chtěla pochválit děvčata na "place", byla super, vstřícná, komunikativní.
Moc jsme si to u vás užili.🙂
Mirka a Petr Marešovi

12. 2. 2019 - klienti z Prahy

Dovolte mi ještě jednou poděkovat za překrásnou relaxační dovolenou. Starali jste se o nás všichni skvěle! Není vůbec co  vytknout či na co si stěžovat! Velký dík patří paní Haně, která nás obsluhovala. Nemalou měrou přispěla k tomu, že jsme se na Hájence cítili jako doma. Do té doby, než jsem ochutnala bramboračku pana kuchaře, jsem si myslela, že já ji dělám nejlepší. Už si to nemyslím. A šípková omáčka - tak to už byl úplný kulinářský zážitek.
Ještě jednou mnohokrát děkujeme a moc se těšíme na příští rok.
Vaši spokojení klienti z Prahy 4

24. 10. 2018 - Jiří Ungerman

Rád bych projevil uznání a poděkoval za skvěle prožitý víkend 12. - 14. 10. 2018. Udělali jsme si u Vás na Hájence setkání několika přátel a musím říct, že vše se dokonale vydařilo. Skvělé počasí, příjemné prostředí, perfektní a ochotná obsluha a výborná kuchyně.
Děkujeme za krásný víkend, rádi se k Vám budeme vracet a Hájenku vřele doporučovat.
S přátelským pozdravem
Jiří Ungerman

17. 7. 2018 - manželé Ručtí, Nový Jičín

Děkujeme všemu personálu za krásnou rekreaci strávenou ve Vašem EA Horském hotelu Hájenka ve Filipově Huti na Šumavě. S ubytováním, jídlem, čistotou a nádhernou přírodou na Šumavě jsme byli moc spokojeni. Jelikož jsme Vás již poznali v minulosti na hotelu Churáňov, byli jsme s Vámi moc rádi. Děkujeme Vám a všem novým hostům tento hotel doporučujeme.
S pozdravem manželé Ručtí s dcerou Isabellkou a psem Ellí.

4. 4. 2018 - manželé Matějkovi, Děčín

Dovoluji si Vám zaslat upřímné poděkování za velmi příjemný velikonoční pobyt v Hotelu Hájenka v termínu od 29. 3. do 2. 4. 2018. Při hodnocení pobytu spolu jdou ruku v ruce přitažlivost lokality a úroveň ubytovacích a stravovacích služeb hotelu. Lokalita je beze všech pochyb výjimečná. Filipova Huť je atraktivní a přitom ne zas až tak frekventované místo Šumavy s blízkou dostupností dvou center Modravy a Kvildy. Ideální výchozí místo pro turistiku, v zimě na běžkách, v létě pěšky nebo na kole. Úroveň ubytování a stravování je zase dána stavem objektu a službami, které poskytuje. Je vidět, že hotel zřejmě nedávno prošel rekonstrukcí. Ta byla dělána citlivě se smyslem zachovat původní ráz ale přitom v moderním stylu. Vybavení je nové neopotřebované. Prostředí pro nás bylo velmi příjemné, vše uděláno s rozmyslem, asi je to otřepané - ale tak nějak pro lidi, co by mohli potřebovat. Výše uvedené by ale bylo k ničemu, pokud by to nebylo podpořené mimořádnou péčí a vstřícností personálu hotelu při poskytování služeb. A to od recepce, kuchyně, číšníky na place až po p. pokojskou, která udržuje všechny prostory v naprosté čistotě. Samostatnou pozornost si určitě zaslouží kuchyně. Jídlo bylo po celou dobu opravdu prvotřídní, bohaté na výběr a chuťově dokonalé. Zvláštní poděkování si alespoň pro nás zaslouží paní Trnková, na kterou jsme se po celou dobu pobytu mohli kdykoliv s čímkoliv obrátit. Vždy nám bylo vyhověno.
Ještě jednou děkujeme a rádi se k Vám budeme vracet.
Matějkovi z Děčína

Speciální nabídky